Matrac

TROPICO GUARD ANTIBACTERIAL

Ortopedický zónový matrac pre veľkých i malých, ťažkých i ľahkých. Ponúka mimoriadnu pružnosť a zároveň neklame na prispôsobivosti. To všetko vďaka použitiu hybridnej peny. Matrac bez lepidiel. Prateľný vzdušný poťah s prírodnými vláknami. Skvelá voľba pre všetkých milovníkov pevnejších matracov a deti.

Kategória: Matrace
Vystavené v Prievidzi

Cenník

cennik-matrace-tropico-10-23

CubeCare komfortná profilácia
Hybridná strana matraca je vybavená profiláciou CubeCare v tvare výkyvných 3D kociek. Vyvinutá pre zdravotné matrace. Distribuuje tlak tela rovnomerne do jadra matraca so zreteľom na úpravu protitlaku v jednotlivých zónach. Vo výsledku tak napomáha obmedziť protitlak na telo a zabrániť preležaniu. A to i na matracoch tuhšej konštrukcie.

Nelepené jadro na maximálnu hygienu a obmedzenie potenia. Uľahčenie údržby roztvorením a prevetraním. Vďaka profilácii styčných plôch je matrac dokonalo pevný.

Tuhšia strana matraca
Studená pena Flexifoam® HR-XF (eXtra-Flex = zvýšená pružnosť) je vzdušná a vďaka svojej pružnosti uľahčuje zmenu spánkových polôh bez zvýšenej námahy a prerušovaného spánku. Tuhá, vzdušná, pre milovníkov klasického poležania.

Poddajnejšia strana matraca je tvorená hybridnou penou vysokej objemovej hmotnosti. Hybridná pena je kráľovnou odolnosti, vzdušnosti, termoregulácie, pružnosti a prispôsobivosti (preto sa nazýva hybridná – kombinuje výhody všetkých známych pien a latexu k tomu). Zónový tvar spojovacej vlnky SpineProtector pomáha chrániť pozíciu chrbtice vďaka efektívnej distribúcii tlaku s odlíšením podľa tlakových bodov v zónach.

Funkčný poťah Medical Concept. Poťah s prírodnými vláknami Tencel® Lyocell®.
- Dvojdielna konštrukcia s obojstranným prešívaním „CLIMA“ s dutými vláknami na správnu cirkuláciu vzduchu a obmedzenie potenia.
- Poťah je prateľný na 60 °C.
- Odolné šitie OverLock
Ventilačná mriežka s funkciou Thermo Control zvýšeného prúdenia vzduchu a eliminácie vlhkosti.

  • V typických i atypických rozmeroch

  • Odporučené uloženie: pevné i polohovacie lamelové rošty, prípadne latkové rošty

  • Odporučená maximálna nosnosť do 140 kg

  • Výška matraca cca 20 cm

  • Predĺžená záruka 5 rokov na jadro matraca

  • Testované 80.000x

Iné produkty z kategórie
Matrace