Matrac

TROPICO ATLAS FLEXI

Atlas Flexi je tuhý sendvičový matrac z pružných pien Flexifoam. Ponúka rovnú stranu (bez profilácie), ktorá vyhovie tradične založeným spáčom. Druhá strana má masážnu profiláciu a je pevnejšia.

Kategória: Matrace
Vystavené v Prievidzi

Cenník

cennik-matrace-tropico-10-23

Atlas Flexi je tuhý sendvičový matrac z pružných pien Flexifoam . Ponúka rovnú stranu (bez profilácie), ktorá vyhovie tradične založeným spáčom. Druhá strana má masážnu profiláciu a je pevnejšia. Súčasťou je prateľný dvojdielny antialergický poťah Medi & Dry.

  • Vrstva neprofilovanej peny na pružnej, dosť tuhej strane „klasík“ je pevná a priedušná.
  • Strana „ relax “ je ešte o trochu tuhšia ako strana „klasik“ a ponúka 7 anatomických zón s jemným masážnym účinkom pre uvoľnenie napätého svalstva a podporu správneho krvného obehu v priebehu spánku, čo je u tuhej matrac obzvlášť dôležité.
  • Robustný, tuhý a odolný stred z eko peny Flexifoam RekoGreen šetrí prírodu aj Vašu peňaženku.

SUPER RÝCHLE DODANIE: matrac ATLAS FLEXI aj ATLAS VISCO vyrábame neustále na sklad v rozmeroch 90x200, 80x200, 120x200 a 140x200 cm, ktoré dodáme do 4 pracovných dní k Vášmu predajcovi. Akcia je platná do odvolania.


ATYPY A PREDĹŽENIE: matrace Atlas FLEXI aj Atlas VISCO môžete objednať aj v atypickom prevedení do max. šírky 140 cm (väčšie rozmery nie sú v ponuke!). Atypy do 90x200 = plus 10% k cene 90x200 cm. Atypy väčšie ako 90x200 cm = plus 10 % k cene rozmeru 140x200 cm. Predĺženie je možné až do 220 cm (+20 % k cene typického a atypického rozmeru).
Pozor - atypy a predĺžené rozmery dodávame počas 2 - 3 týždňov.

Iné produkty z kategórie
Matrace