Matrac

TROPICO GUARD AIR HYBRID

Vysoký ortopedický matrac, ponúkajúci pohodlie pre rôzne telesné proporcie. Vysoká pružnosť zaistí ľahké vstávanie a zmenu polohy tela pre nerušený spánok.

Kategória: Matrace

Cenník

cennik-matrace-tropico-10-23

Vysoký ortopedický matrac, ponúkajúci pohodlie pre rôzne telesné proporcie. Vysoká pružnosť zaistí ľahké vstávanie a zmenu polohy tela pre nerušený spánok. Výraznejší rozdiel v tuhosti strán potom minimalizuje riziko nesprávneho výberu matraca. Ortopedické zóny podopierajú telo a uvoľňujú unavené svalstvo. Moja voľba na uľahčenie vstávania a zmenu polohe pre nerušený spánok.

Hybridná pružná pena HY
Najodolnejšia pena všetkých dôb. Spája výhody studenej peny (vzdušnosť + pružnosť), latexu (termoregulácia, nezničiteľnosť) a pamäťovej peny (prispôsobivosť). Profilácia s funkciou zvýšenej schopnosti odvádzať z jadra vzdušnú vlhkosť. Vysoký objem cca 40 kg/m³.

Hybridní pružná pěna HY Blue
Tuhší variant hybridnej peny. Stredná vrstva dodáva matracu prirodzenú tuhosť. Je spojená s mäkšou stranou pomocou technológie Spine Protector; 5 zónový hrebeňový zámok bez použitia lepidiel. Vysoký objem cca 40 kg/m³.

Citlivé výstuhy v oblasti panvy a ramien
Ramenné zóny citlivo upravujú tuhosti, čo oceníte najmä počas spánku na boku. V oblasti panvy je odolná studená pena veľmi vysokej objemovej hmotnosti. Je zároveň šetrná k bedrovým kĺbom.

Tuhšia strana z peny Flexifoam®
Za studena tvarovaná polyuretánová pena, vyrábaná pod kontrolovaným tlakom na stabilnú kvalitu a výdrž. Jej prednosťou je vzdušnosť, pružnosť a ľahkosť. Má podobné vlastnosti, ako studená pena.

Funkčný poťah Medical Concept VISCO-CLIMA
Poťah s prírodnými vláknami Tencel® Lyocell®. Dvojdielna konštrukcia: ½ poťahu s pamäťovou penou (prateľná na 30 °C), ½ poťahu s dutými vláknami (prateľná na 60 °C). Odolné šitie OverLock. Ventilačná mriežka s funkciou Thermo Control zvýšeného prúdenia vzduchu a eliminácie vlhkosti.

  • Ležaním na pamäťovej strane poťahu: znásobíte komfort, odľahčíte kĺby.
  • Ležaním na klimatizačnej strane poťahu: znásobíte vzdušnosť a tepelnú izoláciu lôžka.
  • V typických i atypických rozmeroch
  •  Odporučené uloženie: pevné i polohovacie lamelové rošty, prípadne latkové rošty
  •  Odporučená maximálna nosnosť do 150 kg.
  • Výška matraca cca 24, 26 cm
  • Predĺžená záruka 7 rokov na jadro matraca
  • Testované 150.000x

Iné produkty z kategórie
Matrace