Matrac

SWISSLAB PRESTIGE XD

Luxusný zdravotný matrac strednej tuhosti s výnimočnou odrazovou pružnosťou.

Kategória: Matrace

Cenník

cennik-matrace-tropico-10-23

Luxusný zdravotný matrac strednej tuhosti s výnimočnou odrazovou pružnosťou.

Je opatrená vrstvou exkluzívnej peny XDura, ktorá zaručuje nezničiteľnú pružnosť, poddajnosť a extra termoreguláciu.

Unikátna pena s otvorenou štruktúrou zaistí nadštandardný prietok vzduchu.


Strana SOFT - XDURA - masívna vrstva 5 cm neprofilovanej peny, ktorá v odolnosti, pružnosti, ergonómii a vzdušnosti prekonáva všetky doteraz známe materiály, používané pri výrobe matracov (spája všetky ich výhody - pohodlie visco peny, priedušnosť lepšia ako studenej peny a najvyššia možná mechanická výdrž). Vďaka pružnosti tohto unikátneho materiálu dochádza k optimálnemu kopírovaniu tela používateľa a zároveň k roznosu tlaku. Vynikajúca termoregulácia, nový rozmer pohodlia. Obklopte sa tým, čo máte radi na maximum – pôžitkom zo zdravého spánku..! V jadre pod penou XDURA - priečne prierezy pre vysokú elasticitu a vzdušnosť - skvele reagujú na tlak a optimalizujú jeho rozloženie!


Strana HARD - základňa tvorená z dvoch rôzne tuhých, pružných a odolných pien Flexifoam® sendvičovej konštrukcie s tlakovými zónami. Zvýšená tuhosť, vzdušnosť, odolnosť a 7-zónové anatomické členenie s technológiou anatomických zón SpineProtector (optimalizácia tlaku v ramenných zónach a bedrovej oblasti s koncentrovaným tlakom. Na spodnej ložnej ploche – jemná priečna profilácia, ktorá funguje ako termoregulácia a prúdením vzduchu zaisťuje optimálnu hygienu .

ANTIBAKTERIÁLNY PRÁTEĽNÝ POŤAH AEGIS: Vysoký 49% podiel prírodných vlákien Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis™ (antibakteriálne a protiroztočové vlastnosti); zamedzuje tvorbe živného prostredia pre roztoče a je prevenciou vzniku plesní (ani tí, ktorí sa viac potia, nemusia mať strach). Poťah Aegis™ predurčuje matrac ako najlepšiu voľbu pre alergikov a astmatikov. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien, dvojdielny, prateľný (60 °C). Technológia Thermo&Air Control. Špeciálny odvetrávací systém poťahu skvele spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu, teda spánok bez prehrievania a potenia či prílišného ochladzovania. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté. Vhodné uloženie: lamelový pevný či polohovací rošt, príp. latkový rošt. Maximálna medzera medzi latkami/lamelami = 4 cm.

Výška matraca: 24 cm
Maximálna nosnosť: do 135 kg
Záruka: 5 rokov na jadro matraca
Tuhosť: 6 + 8/10

Iné produkty z kategórie
Matrace