Matrac

SUPER FOX CLOUD

Hybridná gélová pena GelTouch prináša machovo mäkké a zároveň pružné a vzdušné poležanie bez prehrievania. Medzivrstva z pružnej hybridnej peny zaručí ľahké otáčanie počas spánku, prirodzenú podporu chrbtice a v neposlednom rade termoreguláciu a obmedzenie potenia na minimum.

Kategória: Matrace

Cenník

cennik-matrace-tropico-10-23

Hybridná gélová pena GelTouch prináša machovo mäkké a zároveň pružné a vzdušné poležanie bez prehrievania.

Medzivrstva z pružnej hybridnej peny zaručí ľahké otáčanie počas spánku, prirodzenú podporu chrbtice a v neposlednom rade termoreguláciu a obmedzenie potenia na minimum. 

Hybridná gélová pena GelTouch (strana soft)

Špeciálna pena, ktorá snúbi hebkosť latexu s dokonalou distribúciou tlaku gélových matracov. Vysoko priedušná, napomáha k správnej termoregulácii.

Studená pena (strana hard)

Vynikajúca priedušnosť vďaka otvorenejšej bunečnej štruktúre, nízke povrchové teplotné napätie (neprehrieva). Vysoká odrazová pružnosť, zvýšená tuhosť a odolnosť.

Hybridná pena

Elastická vrstva zvyšujúca odrazovú pružnosť, vzdušnosť matraca a pocitovú pevnosť. Zaisťuje optimálnu klímu a napomáha predchádzať poteniu.

Ramenné kolísky -  obmedzia tlak a ochránia ramenné kĺby počas spánku na boku.

Panvová zóna – zosilnená neperforovaná časť na dostatočnú oporu v mieste najväčšej záťaže.

Spevnený bok /boky

Za príplatok môžete mať so spevneným 1 alebo oboma bokmi (opora pri vstávaní).


Poťah Tencel (60 °C)

Odolný snehobiely poťah s prírodnými vláknami Tencel®/viskóza (30 %), prešitý extra silnou klimatizačnou vrstvou dutých vlákien. Skvelo odvádza pot a ľahko sa zbavuje vlhkosti.

Vhodná voľba pre alergikov a astmatikov.

Thermo air control - 3D mriežka v poťahu skvelo spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu a obmedzuje potenie. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté.

Iné produkty z kategórie
Matrace