Často kladené otázky

Každý produkt je možné objednať v našich predajniach, alebo formou emailovej komunikácie. Pri objednávaní si vyberiete typ a farbu poťahu, tuhosti sedačky, určíte si rozmery, vyberiete nožičky a vzájomne si odsúhlasíme cenu a termín dodania. Následne Vám bude zaslaná objednávka k uhradeniu zálohy.

Dodanie tovaru je od 10 až 14 týždňov. Všetko závisí od dostupnosti zvoleného poťahového materiálu u našich dodávateľov.
O aktuálnej dodacej dobe sa informujte na našich predajniach.

Pri objednávke vami zvoleného tovaru uhradíte zálohu vo výške 30% z celkovej ceny a pri dodaní zvyšných 70%, poprípade ďalšie náklady súvisiace s dodaním. Platbu realizujete bankovým prevodom, s tým, že v deň dodania tovaru platba musí byť zrealizovaná.

Dovoz vieme zabezpečiť v rámci celého Slovenska. Cena dopravy je v SR ZADARMO (platí pre sedačku a posteľ).

Všetky sedačky a postele v našej ponuke vyrábame presne na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Sedačku si môžete vyskladať u nás do posledného detailu a urobiť z nej tak jedinečný kúsok nábytku vo Vašom príbytku.

Dokážeme vyrobiť sedačku aj podľa predlohy, samozrejme že na individuálne modely je dlhšia čakacia doba a cena zodpovedá nárokom na výrobu sedačky.

Na výrobky zakúpené u nás sa vzťahuje štandardná 2 ročná záručná doba.

Na niektoré typy matracov sa vzťahuje predĺžená záruka, tá je však podmienená registráciou výrobku na webe výrobcu.

V prípade reklamácie, oznámite na predajnom mieste o aký typ závady ide, vypíšete tlačivo reklamácie a doplníte ho fotkami reklamovanej časti-závady. Po spracovaní reklamácie, Vám bude zaslaný technik k vyriešeniu vzniknutého problému do 30 dní od podania reklamácie. Pokiaľ závada je opodstatnená a uznaná a nie je možné odstrániť priamo u zákazníka, bude výrobok zaslaný priamo do výroby.

Možno aj Vás zaujíma odpoveď na túto otázku. Preto Vám poskytneme informácie ako sa správne rozhodnúť pri kúpe sedačky. Látkové sedačky určite pôsobia na prvý pohľad teplejším dojmom, v lete sa na látku spotené telo nelepí ako na koženú sedačku a preto sú aj často vyhľadávanejšie u väčšiny ľudí. Avšak látková sedačka má aj svoje nevýhody akými môže byť zlý výber látky, pri hĺbkovom znečistení sedačky je už väčšinou nemožné ju vyčistiť do pôvodného stavu, roztoče a usadnutý prach môže spôsobovať u alergikov zdravotné problémy. Preto sa neodporúčajú do domácnosti s malými deťmi a domácimi zvieratami. Pre väčšinu ľudí je kožená sedačka značkou luxusu a elegancie. To, že koža pre niektorých ľudí pôsobí chladne, nemusí znamenať že je chladná aj v skutočnosti. Vlastnosťou pravej kože je prispôsobivosť teploty k priestoru v ktorej sa nachádza. To znamená, ak máte v domácnosti nižšiu teplotu, nemôže očakávať že sedačka bude teplejšia. Preto keď sedíte alebo ležíte na koženej sedačke, začne sa koža prispôsobovať teplote Vášho tela čo má za následok príjemný pocit tepla. Neodporúča sa umiestňovať koženú sedačku blízko radiátora a priamemu slnečnému žiareniu aby nedošlo k poškodeniu kože. Čistenie a ochrana kože je veľmi jednoduchá a nezaberie Vám veľa času. V prípade znečistenia stačí jemne pretrieť navlhčenou bavlnenou handričkou prach alebo špinu z kože. Ochrana kože je tiež veľmi dôležitá pre jej pevnosť, odolnosť voči opotrebeniu a stálosti farebného odtieňa, preto je potrebne kožu ošetrovať vhodnými prípravkami na ochranu a regeneráciu. Už je len na Vás ako sa rozhodnete pri výbere sedačky a dúfame že budete spokojný so svojim rozhodnutím aj po niekoľkých rokoch.

Tým že ste sa rozhodli pre nákup koženej sedačky je potrebné dať si pozor či je vybraný model celokožený alebo kombinovaný s polyuretánovou kožou. Preto je potrebné si tieto informácie overiť u predajcu pokiaľ nie sú uvedené v cenníku alebo v popise výrobku. Ak hľadáte sedačku v dostupnejšej cene môže byť pre Vás riešením pravá koža s kombináciou polyuretánovej kože. Vo väčšine prípadov býva pravá koža umiestnená na sedacích alebo opierkových častiach sedačky a polyuretánová koža na bočných alebo zadných častiach. Pokiaľ ste sa rozhodli pre celokoženú sedačku s danou hrúbkou kože mala by byť táto koža na všetkých častiach sedačky v rovnakej hrúbke. Prvým indikátorom ako rozpoznať tieto dva typy sedačiek môže byť aj cena, avšak je lepšie si to overiť priamo u predajcu.